Dzień I – 71 km, Kielce – Wiślica (16.08.2023)
- 7:00 – zbiórka pod kościołem pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Kielcach; złożenie bagaży, zapisy do grup – każdy pielgrzym otrzyma identyfikator oraz naklejkę na rower
- 8:30 – wyjazd do Kaczyna (12 km)
- 9:45 – Kaczyn, śniadanie (przy kościele)
- 10:15 – wyjazd do Pierzchnicy (12 km)
- 11:15 – Pierzchnica, odpoczynek
- 11:45 – wyjazd do Chmielnika (8 km)
- 12:45 – Chmielnik, Różaniec
- 13:45 – wyjazd do Szańca (12 km)
- 15:00 – Szaniec, Koronka do Bożego Miłosierdzia
- 15:30 – wyjazd do Buska-Zdroju (par. św. Brata Alberta) (10 km)
- 16:30 – Busko-Zdrój, posiłek
- 17:15 – wyjazd do Wiślicy (17 km)
- 18:30 – Wiślica, zakwaterowanie
- 19:30 – Wiślica, możliwość spowiedzi w Bazylice
- 20:30 – Wiślica, Msza Święta i Apel Jasnogórski
Dzień II – 64 km, Wiślica – Mnichów (17.08.2023)
- 7:00 – Wiślica, złożenie bagaży, modlitwa poranna przed Bazyliką
- 7:30 – wyjazd do Chrobrza (15 km)
- 9:00 – Chroberz, śniadanie, spotkanie z Policją
- 10:00 – wyjazd do Michałowa (15 km)
- 11:30 – Michałów, Msza Święta, obiad
- 13:30 – wyjazd do Mierzwina (14 km)
- 15:00 – Mierzwin, Koronka do Bożego Miłosierdzia
- 15:30 – wyjazd do Jasionnej (10 km)
- 16:30 – Jasionna, Różaniec
- 17:30 – wyjazd do Mnichowa (10 km)
- 18:30 – Mnichów, zakwaterowanie, nocleg
- 21:00 – Mnichów, Apel Jasnogórski
Dzień III – 65 km, Mnichów – Lelów/Drochlin (18.08.2023)
- 6:30 – Mnichów, złożenie bagaży, modlitwa poranna przed kościołem
- 7:00 – wyjazd do Węgleszyna (17 km)
- 8:30 – Węgleszyn, śniadanie
- 9:30 – wyjazd do Dzierzgowa (18 km)
- 11:30 – Dzierzgów, Msza Święta, obiad
- 13:30 – wyjazd do Drużykowej (8 km)
- 14:15 – Drużykowa, Koronka do Bożego Miłosierdzia
- 15:00 – wyjazd do Kuczkowa (9 km)
- 16:00 – Kuczków, Różaniec
- 17:00 – wyjazd do Lelowa/Drochlina (16/10 km)
- 18:30/18:00 – Lelów/Drochlin – zakwaterowanie, nocleg
- 21:00 – Lelów/Drochlin – Apel Jasnogórski
Dzień IV – 53km, Lelów/Drochlin – Jasna Góra (19.08.2023)
- 6:30 – Lelów, złożenie bagaży
- 7:00 – wyjazd do Drochlina (5 km)
- 7:45 – Drochlin, modlitwa poranna w kościele
- 8:00 – wyjazd do Podlesia (4 km)
- 8:30 – Podlesie, śniadanie
- 9:30 – wyjazd do Przyrowa (8 km)
- 10:30 – Przyrów, Różaniec
- 11:30 – wyjazd do Żurawia (12 km)
- 12:45 – Żuraw, obiad
- 13:30 – wyjazd do Częstochowy (24 km)
- 16:30 – Częstochowa, wjazd na Jasną Górę
- 18:30 – Jasna Góra, Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu
- 19:30 – zakończenie Pielgrzymki
- 20:00 – odjazd autokarów i transportu rowerów